نخستین گام در طراحی وبسایت انتخاب نام دامنه یا Domain است. یک دامنه خوب باید پارامترهای گوناگونی داشته باشد، ابتدا اینکه باید شامل نام برند یا شرکت شما و بعد از این باید مرتبط با فعالیت شمانیز باشد مهمتر از تمام اینها، نام دامنه باید کوتاه باشد اما پس از رعایت تمام این نکات به معمای انتخاب پسوند برای دامنه مان بر میخوریم. حتما تابحال پسوندهای مختلفی را از جمله com ، org ، info و غیره را در اینترنت دیده اید اما اینها به چه معنا هستند. در ادامه این مقاله با معنای هرکدام آشنا شوید و سپس تصمیم درستی اتخاذ کنید.

۱- دامنه (com.) : این دامنه که نامش مخفف (Commercial) به معنای تجاری و بازرگانی است؛ برای مشاغل و شرکت ها بسیار مناسب است.

۲- دامنه (net.) : این دامنه که نامش مخفف (Network) به معنای شبکه است؛ برای ارائه دهندگان سرویس های اینترنت و دیگر خدمات بسیار مناسب است.

تفاوت دامنه ها و انتخاب درست دامنه

۳- دامنه (name.) : این دامنه همانطور که از نامش پیداست برای سایت های شخصی بسیار مناسب است.

گروه خدمات وب مشکات ارائه دهنده انواع خدمات نوین تبلیغات و طراحی وب

۴- دامنه (org.) : این دامنه که نامش مخفف (Organization) به معنای ارگان و نهاد است برای ارگان های دولتی یا علمی و دانشگاهی و شرکت های هلدینگ بسیار مناسب است.
برای دریافت مشاوره بیشتر و دقیق تر با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فنی گروه خدمات وب مشکات در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

۰۲۱۸۸۰۶۲۹۳۱

۰۹۱۲۸۹۹۷۸۹۵

info@meshkatwd.com

 

برچسب‌ها, , , ,

ارسال نظر