استارتاپ یا استارت‌آپ یک سرمایه‌گذاری به شکل کارآفرینی است که طی آن یک شرکت نوپا ایده‌ی جدیدی برای کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد.طبق تعریف استیو بلنک، پروفسور دانشگاه استنفورد، استارتاپ یک سازمان است که برای پیدا کردن یک مدل کسب‌و‌کار تکرارپذیر و مقیاس‌پذیر راه‌اندازی می‌شود. البته اختلاف ‌بر سر تعریف استارتاپ زیاد است؛ اما نکته‌ی مشترک در همه‌ی آن‌ها این است که بر اساس یک ایده‌ی خلاقانه و جدید فعالیت آن‌ها آغاز می‌شود. این ایده‌ها بازار نیازمندی‌ها را هدف قرار می‌دهند و با ارائه‌ی یک محصول یا خدمات جدید و استفاده از تکنولوژی، خیلی سریع رشد پیدا می‌کنند.از آنجایی که هدف از راه‌اندازی یک استارتاپ پیدا کردن مدل کسب‌و‌کار است ؛ عمر آن نمی‌تواند طولانی باشد و معمولا بعد از گذشت چند سال؛اگر ایده‌ی خوبی داشته باشند مورد حمایت سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرند و به موفقیت می‌‍‍رسند.
یکی از مهم‌ترین ارکان راه اندازی استارتاپ‌ها تبلیغات و شناساندن آن به دیگران است از این رو داشتن یک وبسایت برای استارتاپ‌ها امری حیاتی است. وبسایتی با قابلیت‌های بالا و پویا که پاسخگوی تمام نیازهای یک استارتاپ باشد.

به همین جهت ما،خدمات ویژه ای را برای استارتاپ‌ها در نظرگرفته ایم تا در این راه و تا پایان آن در کنارتان باشیم و شما را قدم به قدم به موفقیت نزدیک کنیم.
اگر شما هم به دنبال راه اندازی استارتاپ خود هستید و یا ایده‌ای دارید با ما تماس بگیرید.

در ضمن نظرات خود را درباره استارتاپ ها و راه اندازی آنها با ما در میان بگذارید

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

ارسال نظر