راه اندازی وب سایت در کرونا

احیای کسب و کار در دوران کرونا با راه اندازی وب سایت

حتما کسب و کار شما هم در این ایام درگیر مسئله کرونا شده است، در واقع باید گفت این روزها همه به نوعی درگیر این مسئله هستند و نمی‌توانند مانند سابق درآمد قابل توجهی از مغازه یا کسب و کار خود داشته باشند. این در حالی است که بیشترین حجم خرید به سمت سایت‌ها و کسب و کارهای آنلاین آمده است و درآمد قابل توجهی را عاید فروشگاه‌های آنلاین کرده است. خدمات یا کالای شما هر چه که می‌خواهد باشد می‌تواند باشد قطعا مشتریان بالقوه‌ای در فضا و بستر وب وجود دارند که به کالا یا خدمات شما نیاز دارند. ما یک پیشنهاد ویژه برای شما خواهیم داشت و آن هم احیای کسب و کار در دوران کرونا با راه اندازی وب سایت است که در ادامه از مزیت‌های آن برای شما خواهیم گفت.

احیای کسب و کار در دوران کرونا 
نجات کسب و کار با راه اندازی وب سایت در کرونا
طراحی سایت
طراحی وب
احیای کسب و کار خود در دوران کرونا را به گروه خدمات وب مشکات بسپارید

مزیت‌های راه اندازی وب سایت در زمان کرونا

از بزرگترین مزایایی که راه اندازی وب سایت برای شما دارد این است که حالا که فرصت بیشتری دارید می‌توانید برای کسب و کار خود زمان بیشتری بگذارید. و دامنه مشتریان‌تان را بسیار گسترده‌تر کنید.

راه اندازی فروشگاه آنلاین برای مغازه‌های سنتی در دوران کرونا

فرض کنید شما مغازه‌ای در خیابان هفت تیر تهران دارید. و در امر مانتو فروشی فعالیت می‌کنید. طبیعتا در حال حاضر با وجود مسئله کرونا فروش شما مثل سابق نیست. زیرا فقط اهالی هفت تیر قرار است از شما خرید کنند. حال فرض را بر این بگیرید که کل ایران مانتوفروشی شما را بشناسند.

به طور قطع هم فروش بیشتری خواهید داشت هم دیگر نیاز به حضور فیزیکی در زمان کرونا نیست. در نتیجه ترجیح اکثر خانواده‌ها خرید آنلاین از سایت‌ها است. پس برای اینکه از این مسئله دور نمانید؛ مانتوفروشی آنلاین کسب و کار خود را همین امروز راه اندازی کنید!. به همین صورت که پیش روید بعد از دوران کرونا علاوه بر اینکه فروش فیزیکی خود را خواهید داشت. فروش آنلاین شما هم برای کسب و کار شما سود خوبی را می‌آورد. پس طبیعتا احیای کسب و کار در دوران کرونا با راه اندازی وب سایت از مهم‌ترین کارهای شما به حساب می‌آید.

راه اندازی وب سایت برای خدمات فیزیکی موجود

بگذارید یک مثال دیگر برای شما بزنیم تا بتوانید به خوبی درک مناسبی از کسب و کار آنلاین داشته باشید. فرض را بر این بگیرید که شما خدمات پکیج در محله بهار دارید. و می‌خواهید در این ایام کرونا که کسب و کار شما با فروش پایینی روبرو است رونقی به کسب و کار خود بدهید. اولین کار و بهترین کاری که می‌توانید برای احیای مجدد کسب و کار خود کنید این است که به سمت طراحی یک وب سایت بروید. که در آن تمامی خدماتی که ارائه می‌دهید آورده شده باشد.

بعد از طراحی سایت خدمات پکیج خود باید به دنبال بازاریابی برای سایت خود باشید زیرا هیچ تفاوتی با یک مغازه در خیابان ندارد. و نیاز است با مزیت‌های رقابتی که ایجاد می‌کنید بازار خوبی را برای خود ایجاد کنید. اگر بتوانید در امر سئو در وب هم بدرخشید قطعا نیاز به هیچ بازاریابی دیگری نخواهید داشت. شما به راحتی با سئو یک کلمه کلیدی مثل خدمات پکیج می‌توانید حتی مجموعه خود را تا حدی گسترش دهید که هیچ وقتی برای کار دیگر باقی نماند و این نمود احیای کسب و کار شما در زمان کرونا خواهد بود.

همچنین بخوانید: مراحل طراحی سایت

در این مقاله شما را با مراحل راه اندازی وب سایت بیشتر آشنا میکنیم.

دیگر مزایای راه اندازی سایت در زمان کرونا

یکی دیگر از مزایای فوق العاده راه اندازی وب سایت بحث برندینگ شما خواهد بود. نکته‌ای که از هر مسئله‌ای مهم‌تر است. زمانی که شما سایت داشته باشید و در سایت خود بدرخشید. به طور قطع نام برند شما در بین همکاران‌تان گل می‌کند. و در نهایت شما می‌توانید بعد از طی کردن پروسه پیشرفت خود رهبر بازار هدف باشید و مشتریان زیادی را از نام خود دریافت کنید.

زیرا زمانی‌که شما در کار خود برند شوید فرقی نمی‌کند که کرونا باشد یا نباشد، مردم همیشه به دنبال خدمات شما خواهند بود. و به طور قطع به شما اعتماد خواهند داشت. در این شرایط است که نه تنها کسب و کار خود را در زمان کرونا احیا کرده‌اید بلکه تبدیل به برندی شده‌اید که آوازه آن در صنعت کاری‌تان می‌پیچد. و در نهایت شما را به برترین فرد در حوزه کاری‌تان بدل می‌کند.

پس تا دیر نشده وب سایت خود را در همین دوران کرونا راه اندازی کنید!

اگر به دنبال راه اندازی وب سایتی همه چیز تمام هستید و نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید تا تحولی اساسی را در کسب و کار خود در زمان کرونا یافت کنید، تیم متخصص مشکات وب در کنار شما خواهد بود تا تجربه داشتن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی با تمامی قابلیت‌ها را داشته باشید.